Montaż i wynajem rusztowań

Jak zapewniamy bezpieczeństwo Twoim pracownikom na budowach?

Wynajem rusztowań dla budownictwa ogólnego i przemysłu.

Mając wieloletnie doświadczenie w wynajmie rusztowań, wiemy, że dla naszych klientów najważniejsze jest bezpieczeństwo ich pracowników oraz pewność, że cały proces związany z wypożyczeniem rusztowań przebiegnie sprawnie i bezproblemowo. Jeśli i Tobie na tym zależy, skontaktuj się z nami.

Co oferujemy?

Rusztowania potrzebne do przeprowadzenie różnego rodzaju prac na budynkach przemysłowych oraz budynkach zastosowania ogólnego. Zapewniamy, że wszystkie rodzaje rusztowań, jakie mamy w ofercie: aluminiowe wieżowe rusztowania przejezdne, stalowe rusztowania elewacyjne – rusztowania fasadowe oraz rusztowania warszawskie spełniają bardzo wyśrubowane kryteria bezpieczeństwa. Sami prowadzimy różnego rodzaju prace na wysokościach, tym bardziej zdajemy sobie sprawę, że prace na wysokościach wymagają zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa.

Jak działamy?

Planujemy i przeprowadzamy cały proces od początku do końca: projektujemy konstrukcję dla danego obiektu, dostarczamy rusztowania, montujemy je oraz demontujemy i odbieramy, gdy zaplanowane przez Ciebie prace zostaną już zakończone.

Jesteś zainteresowany?

Poradzimy sobie również
i zanieczyszczeniami, jakie występują
w Twoim zakładzie

Skontaktuj się z nami

Kontakt

Skontaktuj się z nami.

Jeśli szukasz doświadczonej firmy, która miałaby za zadanie regularne czyszczenie instalacji w Twoim przedsiębiorstwie lub właśnie zdarzyła się nagła i niespodziewana sytuacja, w której potrzeba jest szybka reakcja, skontaktuj się z nami.

JET Service
Sp. z o.o.

ul. Sąpolno 102A
77-320 Przechlewo

Dane
firmy

NIP: 7642702084
REGON: 386738270
KRS: 0000854352

 

Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności