Czyszczenie chemiczne

Skorzystaj z naszych usług. Kup nasze produkty.

Cieszymy się, że nasi klienci doceniają fakt, że mogą u nas zarówno zaopatrzyć się w profesjonalne preparaty chemii przemysłowej, jak i skorzystać z usług czyszczenia chemicznego.

Aby zachować czystość na co dzień, warto korzystać z naszych preparatów czyszczących. W kategorii „chemia przemysłowa” oferujemy: produkty służące do odtłuszczania i usuwania tłuszczów, silikonów, olejów, wosków i smarów z różnego rodzaju powierzchni; produkty do usuwania farb i innych powłok lakierniczych; produkt do usuwania wszelkiego rodzaju mas bitumicznych, preparaty do usuwania kamienia kotłowego i innych osadów. Chcesz dokładnie poznać ofertę naszych produktów? Skontaktuj się z nami.

Dlaczego warto zlecić nam usługę czyszczenia chemicznego?

Dla naszych klientów najważniejsza jest pewność, że każde zlecone zadanie będzie wykonane sprawnie, z należytą starannością oraz w atrakcyjnej cenie. Jak to robimy?

Jako producent chemii przemysłowej mamy doświadczenie w przygotowaniu produktów pod różne, konkretne, trudne zabrudzenia. Nasze ekipy czyszczące korzystają wyłącznie z naszych własnych produktów, co przekłada się na atrakcyjną cenę oferowanych przez nas usług.

Czyszczenie chemiczne

Jeśli zmagasz się ze szczególnie problematycznymi rodzajami zanieczyszczeń, możesz śmiało zdecydować się na chemiczne czyszczenie i mycie JET Service. Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie w sprzątaniu zbiorników i instalacji przemysłowych. Regularnie mierzymy się z koniecznością usuwania tłustych pozostałości po smarach i olejach, mas bitumicznych, a także osadów takich jak kamienie kotłowe. Specjalistyczne preparaty BioLiquids pozwalają nam na sprawne radzenie sobie z nawet najbardziej wymagającymi zadaniami.

Postaw na mycie chemiczne wykonane przez JET Service

Z wielką chęcią pojawimy się w Twoim obiekcie, by usunąć problematyczne zabrudzenia ze wszystkich zakamarków. W pierwszej kolejności przeprowadzimy wizję lokalną i zadecydujemy, jakie preparaty sprawdzą się najlepiej w tym konkretnym przypadku. Następnie wykonamy mycie i czyszczenie chemiczne wszystkich zanieczyszczonych miejsc. Skorzystaj z naszych usług już teraz – jesteśmy gotowi pomóc Ci również w przypadku jakichkolwiek sytuacji awaryjnych!

Najczęściej zadawane
pytania

Czy zawsze używacie własnych środków czyszczących?

Tak. Są bezpieczne, sprawdzone i dokładnie wiemy, jak działają na zanieczyszczenia i czyszczone powierzchnie.

Gdzie mogę zakupić Wasze produkty?

W celu zakupu produktów prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem lub dystrybutorem.

Nie jestem pewien, jaki rodzaj środka czyszczącego powinien być użyty?

Skontaktuj się z naszym przedstawicielem i zaproś nas na wizję lokalną. Obejrzymy wszystko na miejscu, dobierzemy najlepsze środki oraz zaproponujemy atrakcyjne warunki współpracy.

Jesteś zainteresowany?

Poradzimy sobie również
i zanieczyszczeniami, jakie występują
w Twoim zakładzie

Skontaktuj się z nami

Kontakt

Skontaktuj się z nami.

Jeśli szukasz doświadczonej firmy, która miałaby za zadanie regularne czyszczenie instalacji w Twoim przedsiębiorstwie lub właśnie zdarzyła się nagła i niespodziewana sytuacja, w której potrzeba jest szybka reakcja? Skontaktuj się z nami.

JET Service
Sp. z o.o.

ul. Sąpolno 102A
77-320 Przechlewo

Dane
firmy

NIP: 7642702084
REGON: 386738270
KRS: 0000854352