Czyszczenie wysokociśnieniowe hydrodynamiczne

Dlaczego czyszczenie hydrodynamiczne jest tak popularną i uniwersalną metodą?

Na czym polega czyszczenie hydrodynamiczne?

Ten sposób czyszczenia polega na natryskiwaniu oczyszczanej powierzchni strumieniem wody pod bardzo wysokim ciśnieniem od 150 do 300 MPa. Wydobywający się z odpowiednich dysz strumień wody ma bardzo dużą energię kinetyczną, co powoduje odrywanie od oczyszczanej powierzchni wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń. Metoda ta nadaje się zarówno do czyszczenia powierzchni zewnętrznych, jak i wewnętrznych, np. wnętrz rur.

W jakich przypadkach można stosować czyszczenie hydrodynamiczne?

Metoda ta doskonale sprawdza się w przypadku czyszczenia: rurowych i płytowych wymienników ciepła, rurociągów przemysłowych, silosów, zbiorników, wanien procesowych, reaktorów, powierzchni produkcyjnych czy różnego rodzaju maszyn i urządzeń oraz innych.

Co jest kluczowe w tej metodzie?

Jeśli chcesz, żeby czyszczenie (szczególnie dużych lub trudno dostępnych powierzchni) przebiegło sprawnie i dokładnie, zwróć uwagę na to, jakim sprzętem i zespołem dysponuje Twój zleceniobiorca. Jeśli chodzi o nas, świetnie radzimy sobie z dużymi zleceniami, ponieważ jesteśmy w stanie zaangażować duży zespół – nawet 117 osób – oraz posiadamy kilkadziesiąt elektrycznych i spalinowych urządzeń. Dysponujemy dziesiątkami specjalistycznych dysz i akcesoriów oraz kilometrami węży wysokociśnieniowych. Dzięki temu szybko i sprawnie wykonujemy wszystkie powierzone nam zlecenia.

Dlaczego my?

Możesz być pewien, że poradzimy sobie z każdym, nawet najtrudniejszym zadaniem – dysponujemy odpowiednim sprzętem oraz licznym zespołem pracowników. Posiadamy kilkadziesiąt elektrycznych i spalinowych urządzeń wysokociśnieniowych, wyposażonych w pompy renomowanych zagranicznych firm, co w połączeniu z dziesiątkami specjalistycznych dysz i akcesoriów, kilometrami wysokociśnieniowych węży oraz możliwością zaangażowania powyżej 100 osób do jednego zadania pozwala nam szybko i dokładnie wykonać większość zleconych nam zadań.

Czyszczenie wysokociśnieniowe hydrodynamiczne

Nasza firma JET Service od wielu lat zajmuje się sprzątaniem obiektów wielkopowierzchniowych z różnych gałęzi przemysłu. Czyszczenie wysokociśnieniowe przeprowadzamy profesjonalnie i bezpiecznie, polegając przy tym na umiejętnościach i doświadczeniu kadry pracowniczej. Podczas mycia wykorzystujemy nowoczesne pompy hydrodynamiczne, dzięki którym jesteśmy w stanie zerwać nawet najgrubsze warstwy zabrudzeń. Dokładamy wszelkich starań, by zrealizować wszystkie obowiązki w założonym terminie.

Mycie hydrodynamiczne zbiorników i instalacji przemysłowych

Zapraszamy do podjęcia współpracy z JET Service. Gwarantujemy, że poradzimy sobie najbardziej wymagającymi zadaniami. Mycie hydrodynamiczne przy użyciu specjalistycznych pomp jest bardzo skuteczne – wypuszczona z nich woda z powodzeniem usuwa zanieczyszczenia nagromadzone w najgłębszych zakamarkach. Wypełnij krótki formularz kontaktowy i przekonaj się, jak efektywne potrafi być profesjonalnie przeprowadzone czyszczenie wysokociśnieniowe!

Najczęściej zadawane
pytania

Czy wszystkie powierzchnie nadają się do czyszczenia hydrodynamicznego?

Choć metoda czyszczenia hydrodynamicznego jest uniwersalna, to nie zawsze można ją zastosować, dlatego w naszej ofercie są również inne metody czyszczenia. W celu wyboru najlepszej metody wystarczy się z nami skontaktować.

Czy czyścicie również elewacje?

Tak. Czyścimy różne powierzchnie, w tym elewacje.

Co mam zrobić, jeśli nie jestem pewien, jaka metoda powinna być zastosowana w przypadku mojego zlecenia?

Wystarczy do nas zadzwonić w celu konsultacji. Pomożemy dobrać najodpowiedniejszą metodę oraz najlepsze w danym przypadku środki czyszczące.

Jesteś zainteresowany?

Poradzimy sobie również
z zanieczyszczeniami, jakie występują
w Twoim zakładzie

Skontaktuj się z nami

Kontakt

Skontaktuj się z nami.

Jeśli szukasz doświadczonej firmy, która miałaby za zadanie regularne czyszczenie instalacji w Twoim przedsiębiorstwie lub właśnie zdarzyła się nagła i niespodziewana sytuacja, w której potrzeba jest szybka reakcja? Skontaktuj się z nami.

JET Service
Sp. z o.o.

ul. Sąpolno 102A
77-320 Przechlewo

Dane
firmy

NIP: 7642702084
REGON: 386738270
KRS: 0000854352