Czyszczenie suchym lodem

Szybko i skutecznie, bez użycia wody i środków chemicznych, bez odpadów wtórnych.

Dlaczego czyszczenie suchym lodem zdobywa coraz większe uznanie i dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Na czym polega metoda czyszczenia suchym lodem? W największym skrócie: suchy lód, który jest generowany przez rozprężanie ciekłego dwutlenku węgla i występuje w postaci granulek, uderza w warstwę zanieczyszczeń, niszcząc jej strukturę.

Dlaczego czyszczenie suchym lodem staje się coraz bardziej popularne?

  • Świetnie sprawdza się tam, gdzie nie można zastosować czyszczenia hydrodynamicznego lub chemicznego.
  • Jest bezpieczne dla czyszczonych powierzchni – można czyścić nawet delikatne powierzchnie bez ryzyka ich uszkodzenia.
  • Bezpieczne dla środowiska – nie generuje odpadów wtórnych.
  • Nie wymaga demontażu.
  • Świetnie sprawdza się w przypadku trudnych zabrudzeń generowanych w przemyśle spożywczym czy zakładach produkcyjnych.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Posiadamy kilka agregatów aplikujących suchy lód pod ciśnieniem oraz mamy możliwość zaangażowania kilku operatorów w jednym miejscu, co sprawia, że nawet jeśli Twoje zlecenie będzie duże, wykonamy je w krótkim czasie. Jesteśmy producentem suchego lodu, dzięki czemu jesteśmy niezależni od zewnętrznych dostawców oraz możemy zaproponować Ci atrakcyjne ceny.

Własne kompresory śrubowe zapewniają nam odpowiednią siłę przepływu medium czyszczącego. Dopełnieniem całości jest własna produkcja suchego lodu, która gwarantuje nam pełną niezależność i terminowość dostaw oraz pozwala utrzymać cenę realizowanej usługi na atrakcyjnym poziomie.

Czyszczenie suchym lodem

Mamy wieloletnie doświadczenie w usuwaniu zanieczyszczeń w największych obiektach przemysłowych na terenie Polski i Europy. Usługi czyszczenia lodem suchym świadczymy w sposób całkowicie profesjonalny i bezinwazyjny dla aparatury zakładu produkcyjnego. Substancja jest bardzo wygodna w użyciu, ponieważ nie zostawia żadnych osadów ani wilgoci podczas mycia. Wynika to z faktu, że ulega ona natychmiastowej sublimacji po wystrzeleniu z pistoletu. Dzięki temu sprawdza się doskonale nawet w przypadku szczególnie delikatnych powierzchni i mechanizmów.

JET Service – specjalistyczne mycie lodem suchym

Jeśli chcesz w łatwy i szybki sposób pozbyć się zanieczyszczeń zgromadzonych w Twoim obiekcie, możesz śmiało skorzystać z naszych usług. Mycie i czyszczenie lodem suchym jest bardzo efektywną formą usuwania wymagających zabrudzeń w różnego typu zbiornikach i instalacjach, więc przebiega szybko i bezproblemowo. Zapewniamy, że dotrzymamy wszystkich założonych terminów i sprawimy, że budynek będzie się świetnie prezentować. Postaw na ofertę JET Service!

Najczęściej zadawane
pytania

Czy można zakupić u Was suchy lód?

Tak, jesteśmy producentem suchego lodu i posiadamy go w ciągłej sprzedaży. W celu złożenia zamówienia prosimy o kontakt z nami.

Jesteś zainteresowany?

Poradzimy sobie również
z zanieczyszczeniami, jakie występują
w Twoim zakładzie.

Skontaktuj się z nami

Kontakt

Skontaktuj się z nami.

Jeśli szukasz doświadczonej firmy, która miałaby za zadanie regularne czyszczenie instalacji w Twoim przedsiębiorstwie lub właśnie zdarzyła się nagła i niespodziewana sytuacja, w której potrzeba jest szybka reakcja? Skontaktuj się z nami.

JET Service
Sp. z o.o.

ul. Sąpolno 102A
77-320 Przechlewo

Dane
firmy

NIP: 7642702084
REGON: 386738270
KRS: 0000854352