Chemia

Zakup, który przyczyni się do redukcji kosztów w Twoim zakładzie.

Jesteśmy producentem wysokiej jakości środków wspomagających produkcję oraz specjalistycznych środków czyszczących i smarnych.

Zapoznaj się
z produkowanymi
przez nas
mieszaninami chemicznymi.

W naszej ofercie posiadamy:

  • chemię produkcyjną – m.in. środki przeciwpieniące, kondycjonery do ścieków przemysłowych, utwardzacze do klejów, środki antyadhezyjne oraz wiele innych.
  • chemię przemysłową – preparaty gotowe, koncentraty oraz zmywacze uniwersalne do usuwania różnego rodzaju zanieczyszczeń, w tym: tłuszczów, silikonów, olejów, wosków, smarów, farb i innych powłok lakierniczych czy mas bitumicznych.
  • aerozole techniczne – szereg doskonałych preparatów w formie aerozolu. W naszej ofercie znajdziesz np. uniwersalne zmywacze w aerozolu, które doskonale nadają się do usuwania wszelkich zanieczyszczeń z różnego rodzaju elementów metalowych typu: hamulce tarczowe i bębnowe, elementy sprzęgieł, styków czy łańcuchów.
  • suchy lód – w naszej ofercie posiadamy suchy lód własnej produkcji o grubości 3 mm i 10 mm, w blokach oraz plastrach. Suchy lód jest produkowany z najwyższej jakości dwutlenku węgla pochodzącego od najlepszych polskich dostawców. Dbamy o to, by dostarczony do Ciebie towar był zawsze jak najwyższej jakości.
  • czyściwa specjalistyczne – w postaci ściereczek na rolce. Wyprodukowane z niemechacącej się włókniny, będącej mieszanką 50% poliestru i 50% celulozy o wysokiej gramaturze (80 g).

Zostań dystrybutorem naszych produktów.

Czy wiesz, że nasi dotychczasowi Klienci zauważyli, że wraz z wprowadzeniem naszych produktów zostaje im więcej pieniędzy na inne inwestycje? Dlaczego? Ponieważ nasze produkty są równie dobre, jak pochodzące od innych czołowych producentów, a dzięki przemyślanej polityce prowadzenia naszego przedsiębiorstwa mają zawsze niższą cenę. Jeśli chcesz poznać bezpośrednie opinie naszych Klientów, chętnie przedstawimy Ci referencje podczas naszego wspólnego spotkania.

Chemia

Najczęściej zadawane
pytania

Czy produkujecie chemię na zlecenie według wytycznych klienta?

Tak! To główny filar naszej działalności. Wykonujemy niezbędne wizje lokalne, ustalamy przeznaczenie produktu, a następnie staramy się wdrożyć nowy produkt u Klienta, testując go nieodpłatnie aż do pełnej akceptacji.

Czy mogę otrzymać katalog produktów i karty charakterystyki?

Oczywiście. W tym celu użyj formularza kontaktowego, a skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to możliwe, by dostarczyć Ci wszystkie niezbędne dokumenty. Ponieważ kładziemy nacisk na bliską współpracę, nasi doradcy techniczno-handlowi są do Twojej dyspozycji. Proponujemy też osobiste spotkanie – temat chemii jest bardzo obszerny i wrażliwy. Na takich spotkaniach można wszystko dokładnie omówić i znaleźć rozwiązanie.

Jak zostać dystrybutorem produktów BioLiquids?

Wystarczy skontaktować się z naszym przedstawicielem, z którym zostaną omówione wszystkie warunki współpracy, w tym ceny, dostawy, szkolenia itp.

Czy produkowana chemia jest bezpieczna?

Nasze produkty to głównie preparaty wodne. W toku produkcji staramy się wybierać składniki neutralne dla środowiska.

Jesteś zainteresowany?

Poradzimy sobie również
i zanieczyszczeniami, jakie występują
w Twoim zakładzie

Skontaktuj się z nami

Kontakt

Skontaktuj się z nami.

Jeśli szukasz doświadczonej firmy, która miałaby za zadanie regularne czyszczenie instalacji w Twoim przedsiębiorstwie lub właśnie zdarzyła się nagła i niespodziewana sytuacja, w której potrzeba jest szybka reakcja? Skontaktuj się z nami.

JET Service
Sp. z o.o.

ul. Sąpolno 102A
77-320 Przechlewo

Dane
firmy

NIP: 7642702084
REGON: 386738270
KRS: 0000854352